
Kamer voor plantengroei
Beschrijving
Technische Parameters
Groeikamers voor meerdere- toepassingen – Precisie en veelzijdigheid
Elke batch die wordt getest of gekweekt in de Achieve Chem Plant Growth-kamers levert nauwkeurige resultaten op. En deze precisie strekt zich uit totlaboratorium (80 - 180 L)Enindustriële-schaal (tot 2000 liter)bio-teelttoepassingen. Bovendien kunnen onze slimme groeikamers een breed scala aan verbindingen bevatten en ideaal creërensamengestelde-specifieke omstandigheden. Dit resulteert in superieurefficiëntie, optimaalgroei, Ennauwkeuriglaboratoriumresultaten.
Gezonde en kwalitatieve-conforme plantengroei
Onze plantengroeikamers zijn gebouwd bovenop onze vlaggenschip Intelligent Artificial Climate Chamber-technologie. Deze kamers zijn speciaal ontworpen om de plantengroei te vergemakkelijken en hebben grotere afmetingen, een krachtiger verlichtingssysteem voor fotosynthese, een breder scala aan temperatuurregelingen en een extra CO2-brandstofsysteem.


Belangrijkste specificaties
Plantengroeikamer op laboratorium-schaal
|
Model |
Capaciteit |
Interne (externe) afmetingen L × B × H (mm) |
Temperatuurbereik / fluctuatie |
Vochtigheidsbereik / fluctuatie |
Verlichting |
|
PRX-80A |
80 L |
540×540×350 (590×590×1200) |
0–50 graden ±0,5 graden |
50–95% RV ±5% |
3.000 lux |
|
PRX-80B |
80 L |
540×540×350 (590×590×1200) |
0–50 graden ±0,5 graden |
50–95% RV ±5% |
12.000 lux |
|
PRX-180A |
180 L |
540×540×650 (590×590×1340) |
0–50 graden ±1,0 graden |
50–95% RV ±5% |
3.000 lux |
|
PRX-180B |
180 L |
540×540×650 (590×590×1340) |
0–50 graden ±1,0 graden |
50–95% RV ±5% |
12.000 lux |
|
PRX-180C |
180 L |
540×540×650 (590×590×1340) |
0–50 graden ±1,0 graden |
50–95% RV ±5% |
22.000 lux |
|
PRX-180D |
180 L |
540×540×650 (590×590×1340) |
0–50 graden ±1,0 graden |
50–95% RV ±5% |
30.000 lux |
|
PRX-280A |
280 L |
540×540×960 (590×590×1640) |
0–50 graden ±1,0 graden |
50–95% RV ±5% |
3.000 lux |
|
PRX-280B |
280 L |
540×540×960 (590×590×1640) |
0–50 graden ±1,0 graden |
50–95% RV ±5% |
12.000 lux |
|
PRX-280C |
280 L |
540×540×960 (590×590×1640) |
0–50 graden ±1,0 graden |
50–95% RV ±5% |
22.000 lux |
|
PRX-280D |
280 L |
540×540×960 (590×590×1640) |
0–50 graden ±1,0 graden |
50–95% RV ±5% |
30.000 lux |
Pilot-plantengroeikamer
|
Model |
Capaciteit |
Interne (externe) afmetingen L × B × H (mm) |
Temperatuurbereik / fluctuatie |
Vochtigheidsbereik / fluctuatie |
Verlichting |
|
PRX-380A |
350 L |
540×540×1210 (590×590×1890) |
0–50 graden ±1,0 graden |
50–95% RV ±5% |
3.000 lux |
|
PRX-380B |
350 L |
540×540×1210 (590×590×1890) |
0–50 graden ±1,0 graden |
50–95% RV ±5% |
12.000 lux |
|
PRX-380C |
350 L |
540×540×1210 (590×590×1890) |
0–50 graden ±1,0 graden |
50–95% RV ±5% |
22.000 lux |
|
PRX-380D |
350 L |
540×540×1210 (590×590×1890) |
0–50 graden ±1,0 graden |
50–95% RV ±5% |
30.000 lux |
|
PRX-500A |
450 L |
620×620×1150 (680×680×1890) |
0–50 graden ±1,0 graden |
50–95% RV ±5% |
3.000 lux |
|
PRX-500B |
450 L |
620×620×1150 (680×680×1890) |
0–50 graden ±1,0 graden |
50–95% RV ±5% |
12.000 lux |
|
PRX-500C |
450 L |
620×620×1150 (680×680×1890) |
0–50 graden ±1,0 graden |
50–95% RV ±5% |
22.000 lux |
|
PRX-500D |
450 L |
620×620×1150 (680×680×1890) |
0–50 graden ±1,0 graden |
50–95% RV ±5% |
30.000 lux |
|
PRX-600A |
600 L |
1240×540×960 (1300×590×1640) |
0–50 graden ±1,0 graden |
50–95% RV ±5% |
3.000 lux |
|
PRX-600B |
600 L |
1240×540×960 (1300×590×1640) |
0–50 graden ±1,0 graden |
50–95% RV ±5% |
12.000 lux |
|
PRX-600C |
600 L |
1240×540×960 (1300×590×1640) |
0–50 graden ±1,0 graden |
50–95% RV ±5% |
22.000 lux |
|
PRX-600D |
600 L |
1240×540×960 (1300×590×1640) |
0–50 graden ±1,0 graden |
50–95% RV ±5% |
30.000 lux |
|
PRX-800A |
800 L |
1240×540×1210 (1300×590×1890) |
0–50 graden ±1,0 graden |
50–95% RV ±5% |
3.000 lux |
|
PRX-800B |
800 L |
1240×540×1210 (1300×590×1890) |
0–50 graden ±1,0 graden |
50–95% RV ±5% |
12.000 lux |
|
PRX-800C |
800 L |
1240×540×1210 (1300×590×1890) |
0–50 graden ±1,0 graden |
50–95% RV ±5% |
22.000 lux |
|
PRX-800D |
800 L |
1240×540×1210 (1300×590×1890) |
0–50 graden ±1,0 graden |
50–95% RV ±5% |
30.000 lux |
Plantengroeikamer op industriële-schaal
|
Model |
Capaciteit |
Interne (externe) afmetingen L × B × H (mm) |
Temperatuurbereik / fluctuatie |
Vochtigheidsbereik / fluctuatie |
Verlichting |
|
PRX-1000A |
1,000 L |
1240×620×1210 (1300×680×1890) |
0–50 graden ±1,0 graden |
50–95% RV ±5% |
3.000 lux |
|
PRX-1000B |
1,000 L |
1240×620×1210 (1300×680×1890) |
0–50 graden ±1,0 graden |
50–95% RV ±5% |
12.000 lux |
|
PRX-1000C |
1,000 L |
1240×620×1210 (1300×680×1890) |
0–50 graden ±1,0 graden |
50–95% RV ±5% |
22.000 lux |
|
PRX-1000D |
1,000 L |
1240×620×1210 (1300×680×1890) |
0–50 graden ±1,0 graden |
50–95% RV ±5% |
30.000 lux |
|
PRX-1200A |
1,200 L |
1800×620×1210 (1860×680×1890) |
0–50 graden ±1,0 graden |
50–95% RV ±5% |
3.000 lux |
|
PRX-1200B |
1,200 L |
1800×620×1210 (1860×680×1890) |
0–50 graden ±1,0 graden |
50–95% RV ±5% |
12.000 lux |
|
PRX-1200C |
1,200 L |
1800×620×1210 (1860×680×1890) |
0–50 graden ±1,0 graden |
50–95% RV ±5% |
22.000 lux |
|
PRX-1200D |
1,200 L |
1800×620×1210 (1860×680×1890) |
0–50 graden ±1,0 graden |
50–95% RV ±5% |
30.000 lux |
|
PRX-1500A |
1,500 L |
1860×620×1210 (1900×680×1890) |
0–50 graden ±1,0 graden |
50–95% RV ±5% |
3.000 lux |
|
PRX-1500B |
1,500 L |
1860×620×1210 (1900×680×1890) |
0–50 graden ±1,0 graden |
50–95% RV ±5% |
12.000 lux |
|
PRX-1500C |
1,500 L |
1860×620×1210 (1900×680×1890) |
0–50 graden ±1,0 graden |
50–95% RV ±5% |
22.000 lux |
|
PRX-1500D |
1,500 L |
1860×620×1210 (1900×680×1890) |
0–50 graden ±1,0 graden |
50–95% RV ±5% |
30.000 lux |
|
PRX-2000A |
2,000 L |
2345×705×1145 (2485×765×1890) |
0–50 graden ±1,0 graden |
50–95% RV ±5% |
3.000 lux |
|
PRX-2000B |
2,000 L |
2345×705×1145 (2485×765×1890) |
0–50 graden ±1,0 graden |
50–95% RV ±5% |
12.000 lux |
|
PRX-2000C |
2,000 L |
2345×705×1145 (2485×765×1890) |
0–50 graden ±1,0 graden |
50–95% RV ±5% |
22.000 lux |
|
PRX-2000D |
2,000 L |
2345×705×1145 (2485×765×1890) |
0–50 graden ±1,0 graden |
50–95% RV ±5% |
30.000 lux |
|
|
![]() |
![]() |
![]() |
Opmerkingen
- 600 - 1000 L-modellen worden geleverd met eendubbele-deurconfiguratie
- 1200 L en meer worden geleverd met eendrievoudige-deurconfiguratie
- Elke plantengroeikamer is verder onderverdeeld in:Type A , Type B , Type C, EnType Dop basis van de verlichtingsintensiteit.
Opmerking:Voor gespecialiseerde toepassingen die langdurige teelt vereisen bij temperaturen onder de 10 graden of boven de 40 graden en een relatieve vochtigheid onder 50% RH, raden wij u ten zeerste aanspreek met onze ingenieurs.
Plantengroeikamer op laboratorium-/industriële schaal – Hoogtepunten van het product

Eén uitrusting, meerdere toepassingen
Belangrijke toepassingen van onze kamers zijn onder meer het cultiveren van plantengroei, weefselkweek, het kweken van zaailingen, het kweken van zeldzame insecten, BZV-bepaling en de gespecialiseerde teelt van zeer gevoelige bio-verbindingen en organismen.

Nauwkeurige omgevingssimulaties
Door automatisering en nauwkeurige engineering kan Achieve Chemplantengroeikamer Chinastelt u in staat de ideale temperatuur- en vochtigheidsniveaus te creëren voor snelle groei in een kortere duur en tegen aanzienlijk lagere grondstoffenkosten.

Operaties in 30 fasen
Je kunt het kweekproces in 30 verschillende fasen verdelen en de tijdsduur voor elke fase aanpassen. Dit zal u helpen het kunstmatige klimaat in de kamers aan te passen aan de specifieke variaties, inclusief dag- en nachtomstandigheden.

Duurzaam en veiligheids-conform interieur
We gebruiken industrie-conform roestvrij staal voor de binnenkamers van onze apparatuur voor kunstmatige plantengroei. Hierdoor worden planten en zeer gevoelige bio-verbindingen beschermd tegen besmetting, waardoor de hoogste kwaliteit van de teelt wordt gegarandeerd.

Aanpasbaar alarmsysteem
Dit is een optionele functie waarmee u een veiligheidslimiet kunt instellen op het temperatuurniveau van de plantengroeikamer om de planten tegen overmatige hitte te beschermen. De activiteiten stoppen onmiddellijk zodra de drempeltemperatuurlimiet wordt overschreden.

Synchroniseer procesmonitoring met gegevensanalyse
Met de slimme en geavanceerde RS485-interface kunt u met onze apparatuur experimentmonitoring koppelen aan gegevensregistratie, wat zich verder vertaalt in gestroomlijnde gegevensanalyse zonder dat gegevensverschillen ontstaan.

Modulair ontwerp
Onze modulaire plantengroeikamer vermindert de algehele uitvaltijd door de onderhouds- en reinigingstijd te verkorten. Vervanging van onderdelen, regelmatig onderhoud en geplande reiniging vereisen niet dat de hele apparatuur moet worden gedemonteerd, wat uiteindelijk tijd en kosten bespaart.

Geoptimaliseerd gebruik van hulpbronnen
Volgens de wet van het minimum van Liebig dicteert de meest schaarse hulpbron het teeltproces. Met Achieve Chem-apparatuur kunt u dus elke teelthulpbron op de meest efficiënte manier optimaliseren, waardoor een betere opbrengst tegen lagere kosten wordt gegarandeerd.
Pas uw plantengroeikamer aan
Precisie en veelzijdigheid – twee belangrijke redenen achter de noodzaak van maatwerk
Verschillende plantensoorten groeien anders en vereisen verschillende omgevingsomstandigheden voor optimale groei. Standaard plantengroeikamers zijn ontworpen voor standaardgebruik, wat betekent dat ze zich niet kunnen aanpassen aan plant-specifieke teeltomstandigheden, wat resulteert in een ondermaatse teeltkwaliteit en groeisnelheid. Uw standaard plantengroeikamer in een laboratorium biedt deze nauwkeurigheid niet, omdat deze de CO2, de temperatuur en de vochtigheid niet binnen het vereiste bereik kan regelen en de consistentie voor langere tijd kan behouden.
Aanpasbare slimme plantengroeikamer
Achieve Chem introduceert waar nodig maatwerk om ervoor te zorgen dat de specificaties van de plantengroeikamer aansluiten bij uw teeltwensen. Van afmetingen van de groeikamer tot temperatuurbereik en alarmsystemen, de flexibiliteit van maatwerk strekt zich uit tot elke belangrijke parameter, waaronder:
- Temperatuurbereik
Stel minimum- en maximumtemperaturen in volgens het veiligheidsniveau van de installatie of de experimentele vereisten.
- Relatieve vochtigheid
Instelbare vochtigheidsniveaus voor het beheersen van de transpiratie en groeiomstandigheden van planten.
- Lichtintensiteit
Aanpasbare verlichtingsniveaus om aan verschillende fotosynthesevereisten te voldoen.
- Fotoperiode
Programmeerbare licht-/donkercycli om dag- en nachtomstandigheden te simuleren.
- CO₂-concentratie
Instelbare CO₂-niveaus voor gecontroleerde fotosynthese en plantengroei-studies.
- Kamerafmetingen
Aangepast intern volume en bruikbaar groeigebied op basis van de monsterhoeveelheid.
- Configuratie van rekken
Instelbaar aantal, hoogte en indeling van planken voor verschillende plantgroottes.
- Besturingssysteem
Programmeerbare regeling van temperatuur, vochtigheid, verlichting, CO₂ en andere bedrijfsparameters.
- Alarminstellingen
Aanpasbare hoge/lage limieten voor temperatuur, vochtigheid, CO₂ en andere kritische parameters.
- Gegevensregistratie
Configureerbare monitoring- en opname-intervallen voor experimentele gegevens.
- Deurconfiguratie
Configuraties met enkele-, dubbele- of meerdere- deuren, afhankelijk van de toegankelijkheid en de kamergrootte.
- Veiligheidsvoorzieningen
Aanpasbare vergrendelingen, alarmen, bescherming tegen- te hoge temperaturen en andere veiligheidscontroles.
Waarom samenwerken met Achieve Chem
Samenwerken met een geloofwaardige, vertrouwde fabrikant van apparatuur, zoals Achieve Chem, lost de helft van uw plantenteeltprobleem op door slimme apparatuur en noodzakelijke automatisering te introduceren. Met twee gecertificeerde productiefaciliteiten van 279.000 m² en zes vestigingen is Achieve Chem een wereldwijde fabrikant die oplossingen op laboratorium- en industriële-schaal levert aan vooraanstaande industrieën. Met 18 jaar productie-ervaring levert ons bedrijf apparatuur die is gebouwd volgens internationale kwaliteitsnormen, ter ondersteuning van nauwkeurige laboratoriumtests, veilige opschaling van de productie en energie-efficiënte industriële activiteiten.
Behaal hoogtepunten van de Chem Service
- Kamerproductiemogelijkheden op laboratorium-schaal, pilot-schaal en industriële-schaal.
- Aangepaste kamerafmetingen, rekken, verlichting en besturingsconfiguraties.
- Uitgebreide testen en kwaliteitscontrole vóór verzending.
- Installatie, inbedrijfstelling, training van operators en technische ondersteuning.
- After{0}}onderhoud, probleemoplossing en hulp met reserveonderdelen-.
Toepassingen van een plantengroeikamer
Gewasstresstesten
Biedt een gecontroleerde omgeving om te testen hoe planten reageren op zware omstandigheden en hoe dit hun algehele groei beïnvloedt.
Plantenveredeling
Wordt gebruikt voor het proces van het modificeren van plantensoorten met gecontroleerde kruis{0}}bestuiving om gewenste eigenschappen te combineren en ziekten uit te roeien.
Genetische manipulatie
Een preciezere versie van veredeling, waarbij plantensoorten worden gemodificeerd met DNA-technologie voor nauwkeurige laboratoriumtoepassingen.
Gewasfysiologie
Hiermee kunnen wetenschappers en onderzoekers bepalen hoe gewasplanten functioneren, welke factoren hun groei beïnvloeden en hoe ze reageren op veranderingen in het milieu.
Praat met onze experts voor slim beleggingsadvies
Deskundige begeleiding en advies van Achieve Chem voordat u investeert in een plantengroeikamer op laboratorium-schaal of op industriële schaal, hebben bewezen een game changer te zijn voor onze klanten. De manier waarop onze experts plantenkweekkamers ontwerpen op basis van uw specifieke behoeften en operationele schaal, bespaart u een aanzienlijke hoeveelheid tijd, moeite en geld. Bovendien omvat hun uitgebreide begeleiding elk cruciaal aspect, inclusief maatwerk, procesoptimalisatie en post-diensten na levering.
Plan een consultatie met onze experts en krijg belangrijke operationele inzichten om de juiste apparatuur en de juiste mate van aanpassing van de apparatuur te kiezen.
Behaal Chem-certificeringen

![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Veelgestelde vragen

Wat is een plantengroeikamer en hoe werkt deze?
Waar worden plantengroeikamers voor gebruikt?
Welke omgevingsomstandigheden kunnen worden gecontroleerd in een plantengroeikamer?
Wat is het verschil tussen een plantengroeikamer en een kas?
Welke temperatuur en vochtigheid kan een plantengroeikamer handhaven?
Hoe kies ik de juiste plantengroeikamer?
Kan een plantengroeikamer op maat gemaakt worden?
Populaire tags: Plantengroeikamer, plantengroeikamer China, laboratoriumplantengroeikamer, gecontroleerde plantengroeikamer
Een paar
Laboratoriumplantengroei-incubatorVolgende
Vriezer met ultra lage temperatuurAanvraag sturen















